Polska, szeląg, 1763

Polska, szeląg, 1763

Polska, szeląg, 1763

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:14:20
320935
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Elbląg, szeląg, 1763, Elbląg, interpunkcja I• C – •S•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: CNCE 384 (R2), Kahnt 764, Kop. 7168 (R2), Merseb. 1817, Pfau 588

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  48 zł
2)  46 zł