Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 3 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:13:20
320112
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1614, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, wszystkie cyfry daty duże
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: Shatalin GD14-2 (R3)

Cena końcowa: 3 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość przebić: 50
Ilość odsłon: 1121

1)  3 900 zł
2)  3 800 zł
3)  3 500 zł
4)  2 900 zł
5)  2 100 zł
6)  1 550 zł
7)  1 500 zł
8)  1 400 zł
9)  780 zł
10)  700 zł
11)  660 zł
12)  620 zł
13)  580 zł
14)  560 zł
15)  540 zł
16)  520 zł
17)  500 zł
18)  490 zł
19)  490 zł
20)  470 zł
21)  460 zł
22)  450 zł