Polska, ort, 1613

Polska, ort, 1613

Polska, ort, 1613

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:13:00
320111
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1613, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, kropka w napisie GEDANEN●SIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, miejscowa patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki, ale moneta w ładnym stanie zachowania
Literatura: Shatalin GD13-2 (R2)

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 47
Ilość odsłon: 761

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 600 zł
6)  1 150 zł
7)  1 050 zł
8)  580 zł
9)  500 zł
10)  440 zł
11)  420 zł
12)  410 zł
13)  400 zł
14)  390 zł
15)  380 zł
16)  370 zł
17)  360 zł