Polska, szeląg litewski, 1623

Polska, szeląg litewski, 1623

Polska, szeląg litewski, 1623

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:12:00
320196
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg litewski, 1623, Wilno, odmiana z Orłem na awersie, gwiazdki po bokach Bogorii
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 3459, Ivanauskas 2SV101-61

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 593

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  46 zł
11)  42 zł
12)  38 zł
13)  36 zł