Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:11:20
320117
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, na awersie SIG III, popiersie z fragmentem rękawa pod kryzą
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, ale z ładnym połyskiem menniczym
Literatura: Iger W.99.1.b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 282

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł