Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:02:00
320164
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg (1414–1422), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS T(pierścień)MIC HAEL PRIM(pierścień), Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TA(pierścień)DN ORVM PRVC(pierścień)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.46 g, ciemna patyna
Literatura: Voss. §72/VIII/793, Neumann 15

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 1413

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 100 zł
4)  920 zł
5)  880 zł
6)  180 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  120 zł
11)  80 zł
12)  75 zł