Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 20:58:40
320264
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka, kulka pod łukiem, kulka, pastorał, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 1.08 g, patyna, pięknie zachowany, jak na ten typ monety
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 170

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł