Rzym prowincjonalny, tetradrachma, 251-253

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 20:57:40
320915
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Antiochia - Trebonian Gallus (251–253), tetradrachma, 251-253, Antiochia ad Orontem, Aw: Popiersie władcy w wieńcu laurowym, w prawo, poniżej trzy kropki, AYTOK K Γ OYIB TPЄB ΓAΛΛOC CЄB, Rw: Orzeł stojący na wprost, z głową w prawo, z wieńcem w dziobie, poniżej litera Γ, ΔΗΜΑΡΧ ЄΞΟΥCIAC YΠA TO B
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 26.9 mm, 12.19 g, patyna
Literatura: Prieur 661

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 336

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  230 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł