Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:28:20
315848
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), gwóźdź sztandaru, Pforzheim, tarcza, na której wygrawerowane R. Pawera. / Szarlej. / 10. 8. 30., na dole punca 800 i KJ przebite strzałą, tarcza wyprodukowana w zakładzie Kollmar & Jourdan AG w Pforzheim
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 41.8 x 78.4 mm, 9.65 g, gwóźdź od sztandaru najprawdopodobniej jednego z towarzystw z miejscowości Szarlej, prawdopodobnie Związku Hallerczyków

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 179

1)  75 zł
2)  70 zł