Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:29:00
315846
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), gwóźdź sztandaru, Tarcza, na której wygrawerowane Placówka / Hallerczyków / Nowy-Bytom / 10.8.30., niżej punca 800
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 33.7 x 53.9 mm, 5.53 g, gwóźdź od sztandaru najprawdopodobniej jednego z towarzystw z miejscowości Szarlej, prawdopodobnie Związku Hallerczyków

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 209

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  36 zł