Francja, 1/12 écu deuxième poinçon de Warin, 1642 A

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:55:20
316925
Opis: Francja - Ludwik XIII Sprawiedliwy (1610–1643), 1/12 écu deuxième poinçon de Warin, 1642 A, Paryż, rozeta po dacie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 2.35 g
Literatura: Droulers 130, Duplessy 1352, Gadoury 46

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 414

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł