Polska, medal Święty Krzysztof

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:17:20
318243
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Święty Krzysztof, Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim Dziecię, ŚWIĘTY KRZYSZTOF, Rw: Dłoń na tle krzyża, mały, wklęsły krzyż u dołu, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.0 mm, 44.98 g

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena szacunkowa: 130 zł
Ilość odsłon: 143

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  80 zł