Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:15:00
319865
Opis: Polska - II RP powojenna (1944–1952), odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946, Warszawa, Aw: Prasa mennicza, wokół cztery monety i daty 1338, 1578, 1924, Rw: W wieńcu napis ODBU / DOWA / 30-III / 1946, w otoku MENNICA PAŃSTWOWA i herb Kościesza, medal projektu Stefana Koźbielewskiego
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.2 mm, 18.84 g, rysy i uszkodzenia
Literatura: MMP 46/1

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  75 zł
2)  70 zł