Niemcy, medal na Anschluss Austrii, 1938
Cena wylicytowana: 370 zł
319935
| Opis: |
Niemcy - III Rzesza (1933–1945), medal na Anschluss Austrii, 1938, Aw: Głowa kanclerza w prawo, wokoło DER EINER UND FÜHRER ALER DEUTSCHEN, Rw: Globus z krzyżem, po bokach daty 13.3.1938 - 29.9.1938, wokoło DAS GROSSDEUTSCHE REICH IST ERSTANDEN, na obrzeżu napis HAUPTMÜNZAMT WIEN |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 36.1 mm, 19.70 g, ciemna patyna |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 655
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 340 zł
4) 330 zł
5) 320 zł
6) 310 zł
| min |