Niemcy, medal na Anschluss Austrii, 1938

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:12:20
319935
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), medal na Anschluss Austrii, 1938, Aw: Głowa kanclerza w prawo, wokoło DER EINER UND FÜHRER ALER DEUTSCHEN, Rw: Globus z krzyżem, po bokach daty 13.3.1938 - 29.9.1938, wokoło DAS GROSSDEUTSCHE REICH IST ERSTANDEN, na obrzeżu napis HAUPTMÜNZAMT WIEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.1 mm, 19.70 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 464

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł