Niemcy, Przyjęcie Jerzego V do loży masońskiej, 1857

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:11:40
319870
Opis: Niemcy - Hannover, Przyjęcie Jerzego V do loży masońskiej, 1857, Aw: Głowa Jerzego V w lewo, niżej sygnatura BREHMER F., GEORG V v. G. G. KOENIG v. HANNOVER, Rw: Trzy postacie siedzące na podwyższeniu, na podstawie sygnatura BREHMER. INV. F., SIEHE, DER PALLAST IST ZUR BAUHÜTTE WORDEN U. DIE BAUHÜTTE ZUM PALLAST, w odcinku ZUR ERINNERUNG AN DER EINTRITT / S. M. DES KÖNIGS GEORG V / IN DEN FREIMAUERBUND / 14 JAN. 1857
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 59.3 mm, 122.97 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 258

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł