Belgia, medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1848

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:11:00
319867
Opis: Belgia - Leopold I (1831–1865), medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1848, Aw: Głowa Leopolda I w lewo, na odcięciu szyi sygnatura L. WIENER, LEOPOLD I ROI - DES BELGES, Rw: Dwie kobiety w antycznych strojach, nad nimi EXPOSITION AGRICOLE / 1848, między nimi wieniec, w którym SOCIÉTÉ / D'AGRICULTURE / DU / LUXEMBOURG, na dole zboże i narzędzia rolnicze, między którymi herb Belgii,
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 52.2 mm, 63.19 g, uderzenie przy krawędzi,

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  65 zł
4)  60 zł