Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1898

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:06:00
319434
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1898, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 26.75 g, patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 136

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  80 zł