Rosja, 1/2 kopiejki srebrem, 1842 С.П.М.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:05:20
319934
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 1/2 kopiejki srebrem, 1842 С.П.М., Iżorsk
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na rewersie
Literatura: Bitkin 838, Brekke 46

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 445

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  30 zł