Niemcy, talar, 1619

Niemcy, talar, 1619

Niemcy, talar, 1619

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 21:50:40
320054
Opis: Niemcy - Kolonia- miasto - Ferdynand II (1619–1637), talar, 1619, Aw: Herb miasta podtrzymywany przez lwy, powyżej hełm z klejnotem, MO NO ARGEN CIVI COLONIE 1619; Rw: Ukoronowany dwugłowy Orzeł, z jabłkiem panowania na piersi, FERDINANDVS II D G RO IMP SEM AVGV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.99 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Noss 308, Davenport 5162

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 196

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł