Austria, 15 krajcarów, 1694
Austria, 15 krajcarów, 1694
Cena wylicytowana: 240 zł
319984
| Opis: |
Austria - Ołomuniec - biskupstwo - Karol II z Liechtenstein (1664–1695), 15 krajcarów, 1694, Kromieryż |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Suchomel/Videman 390 |
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 319
1) 240 zł
2) 230 zł
3) 220 zł
4) 160 zł
5) 95 zł
| min |