Polska, żeton gazowy, bez daty

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 21:33:40
320018
Opis: Polska - Elbląg, żeton gazowy, bez daty, Aw: Tarcza miejska, wokoło legenda, Rw: Widok na ratusz elbląski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 22.7 mm, miejscowa, zielonkawa patyna
Literatura: CNCE 800 (R3), Pfau 1047

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 220

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  20 zł