Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1540

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 21:30:20
319980
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1540, Królewiec, końcówka napisu PRVSS, trójlistna koniczynka na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3781, Slg. Marienburg 1174, Voss. 1364

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 239

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  38 zł
7)  30 zł