Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 21:24:00
319734
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, Sum - Silurus glanis
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28.3 g, nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, mikroryski w tle, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 721

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 128

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  340 zł
7)  320 zł