Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 21:14:20
319961
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1926, Berlin
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, patyna
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.II, Parchimowicz 54b

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 73

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  32 zł
4)  30 zł