Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:51:40
319596
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg, po trzeciej i czwartej kępce - dwie jagody
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, przetarcia obrzeża
Literatura: Berezowski 10 zł, Bitkin 1083, Kuriański Z10P33.1, Plage 313

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 354

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  740 zł
4)  720 zł
5)  700 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  500 zł
11)  410 zł
12)  390 zł
13)  370 zł