Polska, 3 grosze, 1840 MW
Polska, 3 grosze, 1840 MW
Cena wylicytowana: 44 zł
319918
| Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Bitkin 1206, Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Plage 193, Berezowski 2 zł |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 214
1) 44 zł
2) 42 zł
3) 40 zł
4) 24 zł
| min |