Polska, grosz miedziany, 1792 EB
Cena wylicytowana: 32 zł
319912
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz miedziany, 1792 EB, Warszawa, wysoka korona nad monogramem |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz SAP 5.D, Plage 135, Plage-miedź 182 |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 185
1) 32 zł
2) 30 zł
3) 24 zł
| min |