Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:46:40
319796
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kop. 1964

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 236

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł