Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:19:20
208375
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.9 mm, 1.01 g, gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 494

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  65 zł
10)  60 zł