Ruś, 1/2 grzywny nowogrodzkiej (połtina), XIV w.

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:16:20
319758
Opis: Ruś - Nowogród, 1/2 grzywny nowogrodzkiej (połtina), XIV w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 63.1 mm, 90.29 g
Literatura: Huletski/Pietrunin 205C, kol. Zukausko s. 37, Prokopov 51

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 344

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  820 zł
4)  780 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  490 zł