Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:13:00
208390
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie dwie kulki i krzyżyk, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie pastorał i krzyżyk, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.83 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 233

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł