Cesarstwo Rzymskie, zestaw 9 monet, III/IV w. ne
Cena wylicytowana: 75 zł
319750
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 9 monet, III/IV w. ne, monety do samodzielnej identyfikacji |
| Stan zachowania: |
IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: |
brąz, razem 9 sztuk |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 471
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 60 zł
| min |