Cesarstwo Rzymskie, zestaw 9 monet, III/IV w. ne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:10:40
319750
Opis: Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 9 monet, III/IV w. ne, monety do samodzielnej identyfikacji
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, razem 9 sztuk

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 333

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł