Cesarstwo Rzymskie, follis, 334-335
Cena wylicytowana: 65 zł
319751
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, 334-335, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Dwaj żołnierze z włóczniami, między nimi dwa sztandary legionowe, GLORIA EXERCITVS, w odcinku ESIS |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz, 2.10 g, zielona patyna |
RIC 236 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 537
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 40 zł
4) 28 zł
5) 24 zł
| min |