Cesarstwo Rzymskie, follis, 333-335
Zakończenie: 25-03-2021 20:09:40
319757
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 333-335, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS MAX AVG; Rw: Dwaj żołnierze stojący na przeciw siebie, trzymający włócznie i tarcze, między nimi dwa sztandary legionowe, GLORIA EXERCITVS, w odcinku R (wieniec) P |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 2.25 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 350 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 165