wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław ..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:03:20
320072
Opis: wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław 2006, ISBN 8389551330
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu A5, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog wystawy odznak urzędów, znajdujących się w zbiorach Muzeum Miejskiego Wrocławia

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 200

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  36 zł