wydawnictwa polskie, Kiełb Zbigniew – Herby urzędników polskich i litewskich na monetach oraz l..

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:03:00
320074
Opis: wydawnictwa polskie, Kiełb Zbigniew – Herby urzędników polskich i litewskich na monetach oraz liczmanach emitowanych w latach 1479–1707, Puławy 2015, ISBN 9788394329105
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 503 strony formatu B5, oprawa twarda, lakierowana, obszerne i bogato ilustrowane opracowanie wyobrażeń heraldycznych na monetach

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 665

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  390 zł
4)  330 zł
5)  300 zł