wydawnictwa polskie, Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od XVI do XVIII wie..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:01:40
320071
Opis: wydawnictwa polskie, Radzikowski Henryk – Atlas monet polskich i litewskich od XVI do XVIII wieku, Warszawa 2008
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 317 stron formatu A4+, oprawa twarda, minimalnie uszkodzony róg okładki

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 776

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  50 zł