Niemcy, medal, bez daty (1897)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:12:00
303037
Opis: Niemcy - Norymberga, medal, bez daty (1897), poświęcony Heirichowi von Stephan, pruskiemu urzędnikowi, dyrektorowi służby pocztowej Konfederacji Północnoniemieckiej; sygnowany ST LAUER, Aw: Popiersie dyrektora w prawo, napis, Rw: Tarcza herbowa z klejnotem, poniżej dewiza FESTI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.4 mm, 18.11 g, medal z uszkiem i zawieszką
Literatura: Slg. Wurzbach 8554

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 156

1)  60 zł