pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 08-03-2021 18:00
Zakończenie: 18-03-2021 20:00 ÷ 22:22
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
314702
seria L 3364071

190 zł

szac. 50 zł

149 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
314718
seria A 8750836
I/I-

48 zł

szac. 30 zł

102 wyświetleń

8 zakończona
XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w.
316058
Łeb kozła w prawo
IV+

18 zł

szac. 30 zł

76 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793
316947
seria 2376, numeracja 1698, sucha pieczęć na stronie głównej

80 zł

szac. 80 zł

154 wyświetleń

3 zakończona
Polska, paczka banknotów 100 x 500 złotych, 1.06.1982
316984
serie EZ

470 zł

szac. 200 zł

65 wyświetleń

7 zakończona
Polska, paczka banknotów 100 x 50 złotych, 1.12.1988
316999
serie HP

210 zł

szac. 100 zł

73 wyświetleń

7 zakończona
Mołdawia, półgrosz
Mołdawia, półgrosz
317199
III/III-

70 zł

szac. 50 zł

317 wyświetleń

4 zakończona
Polska, denar koronny, bez daty
317201
Aw: Korona, Rw: Orzeł
III/III-

24 zł

szac. 40 zł

118 wyświetleń

1 zakończona
317202
Aw: Orzeł, Rw: Korona, niżej pierścień
III/IV

18 zł

szac. 30 zł

129 wyświetleń

1 zakończona
317588
Aw: Orzeł, Rw: Korona

42 zł

szac. 60 zł

209 wyświetleń

4 zakończona