Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:22:40
319481
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW, Warszawa, odmiana z ogonem Orła bez wystającego pióra, cyfry daty szeroko rozstawione
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, moneta czyszczona
Literatura: Bitkin 1158, Kop. 9420, Kuriański Z2W39.1.a, Plage 378, Berezowski 1.75 zł

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 524

1)  540 zł
2)  540 zł
3)  470 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  170 zł
9)  155 zł
10)  145 zł
11)  135 zł
12)  125 zł
13)  110 zł
14)  105 zł
15)  95 zł
16)  90 zł
17)  85 zł
18)  80 zł
19)  75 zł