Polska, zestaw 6 medali z serii "Polskie Madonny"

Polska, zestaw 6 medali z serii

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 22:22:00
319547
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, zestaw 6 medali z serii "Polskie Madonny", Warszawa, GIETRZWAŁD, JASNA GÓRA, KALWARIA ZEBRZYDOWSKA, NIEPOKALANÓW, ŚWIĘTA LIPKA, LICHEŃ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 22.4 x 32 mm, razem 6 sztuk, wagi ok. 14.1 g każda - te same co użyte do Polskich 10-cio złotówek, w eleganckim, oryginalnym, nieco uszkodzonym pudełku

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 207

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  190 zł
7)  180 zł