Rosja, 10 kopiejek, 1826 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 22:11:20
319528
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 10 kopiejek, 1826 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, patyna
Literatura: Bitkin 101, Adrianov 1826

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 146

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  85 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  50 zł