Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 9 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 22:05:20
319667
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Strelitz - Adolf Fryderyk V (1904–1914), 3 marki, 1913 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowana moneta w pudełku PCSG 651699.64/30651927 z oceną MS64, bardzo rzadkie, nakład tylko 7.000 sztuk
Literatura: AKS 84, Jaeger 92

Cena końcowa: 9 400 zł
Cena wywoławcza: 8 400 zł
Cena szacunkowa: 14 000 zł
Ilość odsłon: 552

1)  9 400 zł
2)  9 200 zł
3)  8 800 zł
4)  8 400 zł