Niemcy, talar, 1814 A

Niemcy, talar, 1814 A

Niemcy, talar, 1814 A

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 22:04:00
319478
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1814 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 11, Davenport 756, Thun 244

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 303

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  840 zł
4)  660 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  420 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  250 zł