Niemcy, 1/12 talara (dwugrosz), 1696

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 22:00:40
319412
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Bayreuth - Krystian Ernest (1655–1712), 1/12 talara (dwugrosz), 1696, Bayreuth
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Wilmersdörffer 667

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 57

1)  36 zł