Polska, 10 złotych, 2008

Polska, 10 złotych, 2008

Polska, 10 złotych, 2008

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:48:20
319474
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2008, Warszawa, Polska Reprezentacja Olimpijska Pekin 2008 (Windsurfing)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 150.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 1084

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 128

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  50 zł
4)  38 zł