Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:47:20
318029
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2004, Warszawa, Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 78.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 927

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 200

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  48 zł
5)  40 zł
6)  36 zł