Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:35:40
319483
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami, róg i pochodnia na awersie, róg i pochodnia na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 107a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 377

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  350 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  230 zł
12)  220 zł
13)  210 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  125 zł