Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:33:00
319485
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 458

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 200 zł
4)  900 zł
5)  860 zł
6)  700 zł
7)  660 zł
8)  600 zł
9)  560 zł
10)  310 zł
11)  300 zł