Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:13:00
319395
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, litera F przy Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki typ monety
Literatura: Iger W.01.2.a (R3), Kop. 1184 (R4), Kopicki (ZIIIW) 688 (R2)

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 461

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  520 zł
6)  430 zł
7)  430 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  260 zł
13)  250 zł
14)  240 zł